Apie mus

UAB "Vytrita"

Elektros projektavimas ir montavimas

Kas mes?

Mes – UAB „Vytrita“, skaičiuojanti jau daugiau nei trisdešimt sėkmingų veiklos metų. 1993 m. pradėjome veiklą Kaune, vėliau išsiplėtėme į Kretingą, Šiaulius, Alytų, nuo 2016 m. – į Molėtus bei Vilkaviškį, o nuo 2018m. dirbame ir Panevėžio regione.

Mūsų veiklos kryptys: 

Elektros projektavimas, montavimas ir įrengimas (0,4–400 kV elektros perdavimo linijų, iki 400 kV transformatorinių pastočių, automatikos sistemų, relinių apsaugų, elektros šildymo sistemų, paleidimo derinimo, bandymo, matavimo darbai ir kt.). 
Dujų tiekimo tinklų projektavimas (didelio, vidutinio ir mažo slėgio skirstomųjų, vartotojų lauko ir vidaus dujotiekių), dujotiekio vamzdynų įrengimas ir rekonstravimas. 

Mūsų pagrindinis tikslas – kuo kokybiškiau patenkinti savo klientų poreikius, nepadarant jokios žalos nei žmonėms, nei aplinkai. Todėl didžiulį dėmesį skiriame atliekamų elektros montavimo, dujų tiekimo tinklų įrengimo darbų kokybei bei darbuotojų motyvacijos sistemos tobulinimui, pažangesnių darbo metodų paieškai ir diegimui. Nuo 2004 m. kovo mėn. 24 d. įmonėje veikia kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemos (ISO 9001 ir ISO 14001). 

Kad įmonė veiktų efektyviai, teikiame darbuotojams aiškią ir konkrečią informaciją, suteikiame realią galimybę tobulėti ir daryti karjerą, periodiškai organizuodami jiems kvalifikacijos kėlimo kursus bei seminarus. Tobulėjantys darbuotojai naudoja vis efektyvesnes ir modernesnes darbo priemones, o šios savo ruožtu daro jų darbą lengvesniu, efektyvesniu ir našesniu. Mums be galo svarbu, kad įmonėje būtų kuriama optimali vertės kūrimo, išteklių valdymo, nelaimingų atsitikimų prevencijos bei klientų poreikių identifikavimo ir tenkinimo sistema.

Funkcionuojančios Kokybės ISO 9001, Aplinkosaugos vadybos ISO 14001, Darbuotojų sveikatos ir saugos vadybos ISO 45001 sistemos

Mūsų pagrindiniai privalumai

Platus paslaugų asortimentas

Platus siūlomų elektros montavimo darbų ir dujų tiekimo tiklų paslaugų asortimentas.

Aukšta kokybė

Aukšta atliekamų darbų kokybė.

Operatyvumas

Operatyvus elektros montavimo darbų atlikimas.

Atsakomybė

Atsakomybė už atliekamus darbus.

ISO 9001 ir ISO 14001 standartai

Funkcionuojančios Kokybės ir Aplinkosaugos vadybos sistemos, atitinkančios ISO 9001 ir ISO 14001 standartų reikalavimus.

Modernios technologijos

Modernios technologijos.

Mums jau 30!

Daugiau nei 30 metų patirtis.